Inspiracje

Z powodu naszego zainteresowania nowoczesnymi trendami w architekturze i zamiłowania do prostych, eleganckich form – w stylizacjach projektowanych przez nas wnętrz pragniemy trzymać się jak najbliżej współczesności, czerpiąc z niej i minionego XX wieku ponad 100 lat różnorodnych inspiracji.

Ze szczególną przyjemnością projektujemy wnętrza o nienarzucającej się swobodnej elegancji, oparte na współczesnej architekturze, designie i oświetleniu. Atutem naszej pracowni jest swoboda poruszania się po różnych stylistykach. Projektujemy zarówno nowoczesne jak i tradycyjne aranżacje przestrzeni i ich wystroje.

faltusdesign-com-img_9813faltusdesign-com-lbrk-img_24

Jesteśmy otwarci na różnorodne rozwiązania aranżacyjne i stylistyczne. Równolegle i niezależnie od własnych zainteresowań, preferowanych rozwiązań oraz ulubionych stylów architektonicznych, potrafimy odnaleźć się w róźnych estetykach i konwencjach – aranżować i tworzyć wnętrza duże i małe; kameralne, przytulne, na luzie i nieformalne; surowe, oficjalne i dystyngowane; wielobarwne, stonowane i monochromatyczne.

faltusdesign-com-img_rdnt8293

faltusdesign-kuchnia-l01

Wnętrza jakie tworzymy mogą nawiązywać swym charakterem i wystrojem do wielu różnych epok, konwencji i miejsc – np. od modnych minimalizmu, stylu industrialnego i vintage, poprzez współczesną modernistyczną klasykę – Styl Międzynarodowy, Art Deco i tzw. Modern Classic do eklektycznych stylizacji inspirowanych historycznymi okresami lub regionalną tradycją / estetyką, m.in. architekturą śródziemnomorską, dalekowschodnią, klasycystyczną, etc.

faltusdesign-com-img_0017


Opierając się na zdobytej wiedzy, umiejętnościach oraz wieloletnim doświadczeniu zawodowym – sięgającym samego początku dekady lat dziewięćdziesiątych – nie ograniczamy się do tworzenia w jednym ”jedynie słusznym stylu”. Naturalnym jest jednak, że w tworzonych przestrzeniach, przedmiotach i meblach staramy się odcisnąć swoje indywidualne piętno…

FALTVS DESiGN
”Tradycja nowoczesnych wnętrz…”  


faltusdesign-com-img_0088