Profil 

Służymy pomocą wszystkim tym, którzy poszukują interesujących projektów współczesnych wnętrz: zarówno klientom zainteresowanym luksusową stylistyką i wystrojem z użyciem najwyższej klasy komfortowego wyposażenia jak i tym, którzy szukają ciekawego, funkcjonalnego, praktycznego designu za umiarkowaną cenę.

Posiadamy wieloletnią praktykę zawodową i bogate doświadczenia w tworzeniu wnętrz nie tylko o różnym charakterze i stylu ale i różnorodnym przeznaczeniu użytkowym. Od 1991 roku projektujemy wnętrza mieszkalne, restauracyjne, hotelowe, handlowe, usługowe, biurowe, rekreacyjne, itd. Dodatkowo, oprócz projektwania, aranżowania i dekorowania samej przestrzeni, projektujemy meble wolnostojace i do zabudowy, formy użytkowe, dekoracyjne, oświetleniowe, lampy, sufity podwieszane, obudowy kominków, itd. Szczególną uwagę poswięcamy aranżacji oświetlenia. Naszą pomoc adresujemy głównie do klientów z Trójmiasta, województwa pomorskiego i ościennych. Możliwa jest również współpraca na terenie całego kraju i zagranicą.

faltusdesign-com-lbrk-b-07faltusdesign-img_292337faltusdesign-com-img_rdnt8231
Dzięki profilowi naszej działalności projektowej (tj. projektowaniu architektury wnętrz – aranżacji i wystroju wnętrz) możemy stosować propozycje z poszerzonej palety możliwości, z równą swobodą wykorzystujac rozwiązania przestrzenne, meblarskie, architektoniczne jak i typowo dekoratorskie – w przeciwieństwie do biur architektonicznych oraz studiów dekoratorskich z reguły ograniczających się do stosowania rozwiązań właściwych swoim specjalizacjom.

faltusdesign-com-barocco-2-b faltusdesign-com-barocco-1b
Efektem wieloletnich doświadczeń w projektowaniu, w poszukiwaniu harmonii pomiędzy elegancją, stylem a wygodą i pragmatyzmem – tak w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach – jest stawianie rozwiązań funkcjonalnych, komfortowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów ponad przesadną stylizację i przepych. Ponad zbędną „spektakularność” w sferze wizualnej oraz pogoń za modą…

lancelot 1aLancelot 2a

Projektowane przez nas wnętrza tworzone są dla i przy udziale różnych klientów, wedle różnych założeń, potrzeb i oczekiwań. Tym samym nie ma dwóch identycznych – nawet gdy są utrzymane w takiej samej konwencji, stylistyce lub oparte na tym samym planie. Każde jest oryginalne i niepowtarzalne… Zapraszamy do współpracy!


Ze szczególną przyjemnością projektujemy wnętrza o nowoczesnym charakterze, oparte na modernistycznej estetyce, współczesnym wzornictwie i oświetleniu – pełne dyskretnej i swobodnej elegancji…

FALTVS DESiGN
”Tradycja nowoczesnych wnętrz…”


faltusdesign-com-img_ff_b0007